F24 Nordics –

Kontakt oss

F24 Nordics, Sluppenvegen 6, 7037 Trondheim

+47 40 00 19 08

Ledergruppe

Andy Carvell

Managing Director

+44 7789 392 397

andrew.carvell@f24.com

Marius Røstad

Managing Director Engineering

+47 924 23 780

marius.roestad@f24.com

Kristian Pettersen

Leder Customer Success Team

+47 920 42 064

kristian.pettersen@f24.com

Stig Stranda

Managing Director

+47 93 09 78 78

stig.stranda@f24.com

Anne Britt Haag

Kvalitet og risikoleder

+47 908 54 977

anne.haag@f24.com

Kristin Jensen

Office Manager

+ 47 917 22 939

kristin.jensen@f24.com

Salg og Leveranse

Ståle Iversen

Ståle Iversen

Salgsjef

+47 926 444 96

stale.iversen@f24.com

André  Hope

Senior Account Manager

+47 415 057 03

andre.hope@f24.com

Oddvar Holmen Kvernmo

Prosjektleder

+47 990 945 66

oddvar.kvernmo@f24.com

Trude Gjeldnes

Prosjektleder

+47 954 95 559

trude.gjeldnes@f24.com

Tove Selbekk

Prosjektleder

+47 982 63 154

tove.selbek@f24.com

Jan Terje Sæterbø

Jan Terje Sæterbø

Prosjektleder

+47 465 06 331

jan.terje.saterbo@f24.com

Service & support

Terje Rafelsen

IKT-sjef

+47 40 00 1908

support@onevoice.no

Anita Berge

Supportmedarbeider

+47 40 00 1908

support@onevoice.no

Kristian Dalåmo

Supportmedarbeider

+47 40 00 1908

support@onevoice.no

Bjørn Hoset

Supportmedarbeider

+47 40 00 1908

support@onevoice.no

Morten Samdal

Supportmedarbeider

+47 40 00 1908

support@onevoice.no

Har du spørsmål knyttet til våre produkt og tjenester?

Har du spørsmål knyttet til våre produkt og tjenester?

Ta gjerne kontakt via telefon, e-post, eller i kontaktskjema under.
Send oss dine spørsmål og få svar.